Doprava a platba
  

Česká pošta DOBÍRKA 109 Kč
Česká pošta PLATBA PŘEDEM 69 Kč
Osobní odběr Ostrava zdarma
Proč služba České pošty (BALÍK DO RUKY)
  • nízká cena rychlé doručení (do 2 pracovních dnů)
  • balík doručí do vašich rukou nebo
  • možnost vyzvednutí na poště, velké množství poboček po celé ČR
  • šetrné zacházení s vaší zásilkou
  • oznámení o doručení sms 
Česká pošta DOBÍRKA - služba "balík do ruky". O doručování balíku dostanete SMS na vaše telefonní číslo (informace kdy bude doručeno a kolik peněz si máte nachystat pro převzetí). Pokud vás pracovník pošty nezastihne doma, bude balík uložen na nejbližší poště a vy budete informováni lístkem ve schránce. Balík bude na poště uložen 7 dní. Platíte za něj až při převzetí.

Česká pošta PLATBA PŘEDEM - NA ÚČET. Jakmile zadáte objednávku, dostanete na email potvrzení s číslem objednávky. Peníze uhradíte na náš bankovní účet 2200786772 / 2010 Fio banka, a.s., Uveďte číslo objednávky do variabilního symbolu NEBO vaše jméno do poznámky. Po přijetí peněz (zpravidla do druhého pracovního dne) vaši kabelku ihned odesíláme službou "balík do ruky". O doručování balíku budete informováni SMS na vaše telefonní číslo (informace, kdy vám balík doručí). Pokud vás pracovník pošty nezastihne doma, bude balík uložen na nejbližší poště a vy budete informováni lístkem ve schránce. Balík bude na poště uložen 7 dní.

Osobní odběr Ostrava - po zadání objednávky vás budeme kontaktovat a zboží si vyzvednete osobně na adrese Letecká 38, Ostrava-Hrabůvka (naproti Dexon Office park) nebo vám jej můžeme přivézt zdarma domů (po domluvě). Zaplatíte hotově na místě. 

DODACÍ LHŮTA - je obvykle 1-2 pracovní dny. V některých případech se může změnit. V takovém případě je zákazník kontaktován a informován o situaci. Př. Objednáte kabelku kdykoli během pondělí. Přijde Vám nejpozději ve středu (pondělí + 2 dny doručení).

BALENÍ - kabelka je pečlivě zabalena do pevné kartonové krabice.